portal osiedli, dzielnic i miast

Nowy Sącz - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » Usługi dźwigowe Nowy Sącz
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Usługi dźwigowe Nowy Sącz

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
dejwid12 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Pon Mar 05, 2018 9:34
Posty: 1
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 10:00    Temat postu: Usługi dźwigowe Nowy Sącz

Cześć wszystkim

Czy orientujecie się może która firma świadczy dobre usługi dźwigowe? . Zamierzam rozpocząć budowę i poszukuję sprawdzonej firmy dzięki której inwestycja zakończy się w miarę możliwości szybko i sprawnie.
Mariann11 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Śro Mar 07, 2018 12:15
Posty: 1
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Śro Mar 07, 2018 12:30    Temat postu: Re: Usługi dźwigowe Nowy Sącz

Z tego co pamiętam to firma Maśko oferuje tego typu usługi. Sąsiad będąc na etapie budowy wiem ze korzystał z ich usług i z tego co mówił to był bardzo zadowolony. Operator dźwigu wiedział co robi dzięki czemu prace zakończyły się przed terminem. Za rok planuje budowlę więc pewnie też przedzwonię. Znalazłem ich tutaj www.dzwigmasko.pl . Jeżeli ktoś szuka sprawdzonej firmy to polecam.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama