portal osiedli, dzielnic i miast

Nowy Sącz - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » Program dla ABI
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Program dla ABI

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kryptos 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Śro Maj 25, 2016 11:11
Posty: 9
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 12:18    Temat postu: Program dla ABI

Znajdujesz się w okolicy Nowego Sącza? Ta informacja jest specjalnie dla Ciebie. Agencja Bezpieczeństwa Danych Osobowych sp. z o.o., która ma siedzibę w Nowym Sączu, przy ul. Rynek 13 - gwarantuje ochronę danych osobowych. Program dla ABI - Kryptos w pełni sporządza, optymalizuje dokumentację dla Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Interesuje Cię oprogramowanie dla ABI, które zwiększy bezpieczeństwo Twojej firmy?

https://kryptos.co/
evinor 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Lip 17, 2015 21:18
Posty: 368
Skąd: Polski

PostWysłany: Śro Kwi 04, 2018 21:17    Temat postu: Re: Program dla ABI

Ja właśnie szukam opinii o tej firmie http://itls.pl . Może ktoś korzystał z jej usług przy wdrażaniu u siebie nowych przepisów i się wypowie w tym temacie? Kompletnie nie wiem co zrobić. Przyznam się szczerze, że temat mnie przerósł. Myślałem, że damy sobie sami radę, ale teraz już wiem, że nie jest to możliwe. Tyle jest różnych zmian, że trzeba to jakoś kompleksowo ogarnąć, a mało kto się na tym zna.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama